המוצרים שלנו

עדשות מגע

עדשות מגע  מחברות מובילות בארץ ובעולם! באופטיקה ויסטה משווקים את כל סוגי עדשות המגע מכל החברות בעולם. עדשות מגע יומיות, חודשיות, עם צילינדר,מולטיפוקל,  צבעוניות ועוד. 

התאמה אישית ומקצועית על ידי האופטומטריסטים שלנו בקביעת תור מראש.

עדשות מגע יומיות– עדשות מגע יומיות הן עדשות מגע לשימוש חד פעמי. השימוש בהן פשוט וידידותי. עדשות המגע סטריליות ונוחות לשימוש ולכן הן מומלצות על ידי מרבי רופאי העיניים. עדשות מגע יומיות קיימות גם בצבע, עם צילינדר ומולטיפוקל. 

עדשות מגע חודשיות– בשונה מעדשות מגע שנתיות המיועדות לשימוש שנתי, עדשות המגע החודשיות מיועדות לשימוש חודשי, כלומר עד לחודש של שימוש יומי. עדשות מגע אלה מצריכות טיפול וניקוי מידי יום בתמיסה מיוחדת על מנת למנוע הצטברות של חלבונים. עדשות מגע חודשיות קיימות גם  בצילינדר, צבעוני ומולטיפוקל.

עדשות מגע עם צילינדר– לא כל העיניים נבראו שוות. עדשות מגע עם צילינדר באות לתקן עיוות ראיה המכונה אסטיגמציה. עדשות מגע עם צילינדר יעניקו לכם ראיה ברורה יותר לתיקון האסטיגמציה. אסטיגמציה היא מצב שבו קרנית העין אינה עגולה אלא יותר אליפטית ולכן קרני האור נשברות וגורמות לראיה מטושטשת. עדשות מגע עם צילינדר בנויות בצורה כזו שמתקנת את העיוות וגורמות למיקוד חד יותר ומדויק יותר. אנשים רבים סובלים מבעיה זו ואופטומטריסטים רבים מתאימים את עדשות המגע האלה לתיקון הראיה.

עדשות מגע מולטיפוקל– עדשות מגע אלה מעניקות שלושה מוקדי ראיה. קרוב, ביניים, ורחוק. עדשות אלה פופלאריות בדרך כלל בקרב בני 40+. בגיל הזה העין אינה מצליחה לעבור ממוקד למוקד בקלות ולכן נוצר צורך לתיקון ראיה שונה לכל מרחק. עדשות אלה ניתנות להתאמה אצל אופטמטריסט המתמחה בעדשות מגע מולטיפוקל ובדרך כלל ההסתגלות אליהן קלה ומהירה.

עדשות מגע צבעוניות- עדשות מגע צבעוניות פופלאריות במיוחד אצל בני הנוער. העדשות משנות את צבע הקשתית ואינן חוסמות את האישון כך שהראיה אינה נפגמת. עדשות אלה קיימות עם מרשם- לתיקון ראיה וגם ללא מרשם, לשינוי קוסמטי בלבד. עדשות אלה כמו שאר העדשות זקוקות לטיפול וניקוי מידי יום. יש להקפיד על הוראות השימוש

תמיסות

אנו מציעים מגוון רחב של תמיסות לעדשות מגע, רכות וקשות. בין התמיסות מתצאו תמיסות המבוססות על מי חמצן לנקוי עמוק של עדשות המגע, תמיסות לעיניים רגישות, תמיסות לשימוש ממושך של עדשות מגע ועוד

משקפי שחייה אופטיים

אוהבים לשחות אך גם לראות? באופטיקה ויסטה אנו מציעים מגוון של משקפי שחיה אופטיים לתיקון ראיה. משקפי שחיה מחברות מובילות בעולם כגון ספידו וסיגל באיכות גבוהה ולראיה חדה במיוחד

משקפי שמש

קולקצייה רחבה של משקפי שמש ממותגים מובילים שיגנו על העיניים שלכם בשמש ובנהיגה. 

בויסטה אנו מציעים פתרונות יחודיים לכל סוגי המשקפיים. משקפי שמש מתלבשות מעל משקפי ראיה, קליפונים ומגנטים להרכבה מעל משקפיים קיימות, משקפי שמש עם מרשם ועוד

משקפי ראיה

קולקצית ענק של משקפי ראיה מכל המותגים המובילים בהתאמה אישית לכל כיס ולכל עין. בויסטה נציג בפניכם תצוגה אופנתית ואקסקלוסיבית של משקפי שמש וראיה, מגוון רחב ויחודי שנבחר בקפידה.

עדשות שמש

עדשות שמש הינן עדשות שמגינות מפני קרינת השמש. עדשות שמש קיימות במגוון צבעים וציפויי מראה שונים. עדשת שמש איכותית מעניקה הגנה מקרני  UV  הרסניות. חשוב לבחור עדשות שמש ברמת הגנה של 400  .UV

 

עדשות Blue Zero נגד קרינת מסכים

ציפוי חדש ויחודי על עדשות המשקפיים ימנע מקרינה אולטרא סגולית וקרניים כחולות מלהזיק לעיניים שלכם. 

Transition- עדשות מתחלפות

 עדשות מתחלפות או עדשות פוטוכרומיות הינן עדשות שמחליפות את צבען משקוף לכהה בחשיפה לקרני שמש. עדשות אלה הינן פתרון אידיאלי למי שרוצה ללבוש משקפיים בבית ומשקפי שמש בחוץ בלי להחליף ביניהם.  

בימינו, כשרוב היום אנו מבלים מול מסך, בין בעבודה מול מחשב ובין בשימוש במכשירים חכמים, עינינו נחשפות לכמות גדולה של קרינה אולטרא סגולית וקרניים כחולות העלולות לגרום לנזק רב ולשלל בעיות. 

Transition עדשות מתחלפות

עדשות מתחלפות או עדשות פוטוכרומיות הינן עדשות שמחליפות את צבען משקוף לכהה בחשיפה לקרני שמש. עדשות אלה הינן פתרון אידיאלי למי שרוצה ללבוש משקפיים בבית ומשקפי שמש בחוץ בלי להחליף ביניהם.  

הכנת משקפיים במקום ירושלים
עדשות מולטיפוקל

בויסטה תמצאו מבחר ענק של עדשות מולטיפוקל איכותיות מחברות בינלאומיות בלבד, תוך התאמה אישית לצרכי כל לקוח. בעדשות מולטיפוקל חשובה מאוד ההתאמה לצרכי הלקוח ולעיסוקו. שכן עדשות מולטיפוקל הן בעלי מוקדי ראיה רבים ועל מנת להשיג ראיה מיטבית ומקסימלית יש להתחשב בשימוש היומיומי של הפציינט.

 

עדשות עם ציפוי אנטי רפלקס פרימיום

עדשות משקפיים עם ציפוי אנטי רפקלס הינן עדשות עם ציפוי המצמצם את השתקפות קרני האור על העדשה מה שגורם לעדשה להראות פחות וללקוח לראות יותר. 

החסרון הבולט בציפוי אנטי רפלקס הינו שהציפוי נוטה להתלכלך במהירות, עמיד רק לשנים ספורות ונוטה להתקלף לאחר פרק זמן זה. 

עדשות עם ציפוי פרימיום הינן עדשות עם ציפוי אנטי רפלקס ברמה הגבוהה ביותר המונעת את כל הבעיות הנ"ל ועוד.

עדשות עם ציפוי פרימיום כגון גלסייר, כריזל, מקסיוויו ועוד מאריכות את חייה של העדשה, מונעות שריטות, מונעות הצטברות של טיפות מים בגשם וכן משאירות את העדשה נקיה וללא אבק לאורך זמן ללא צורך בניקוי שוטף